MOJA

Moja

MOJA – gera vieta pradėti naują dieną!

Savaitgalis Laikinojoje sostinėje? Komandiruotė Kaune? O gal laukiate svečių ir ieškote, kur juos apgyvendinti?
MOJA – Jūsų paslaugoms!

MOJA įsikūrusi pačioje miesto širdyje – Gedimino gatvėje. Čia pat – Kauno simbolis Laisvės alėja, prekybos ir pramogų centras „Akropolis“, Kauno pramogų ir sporto rūmai – „Žalgirio“ arena. Per 10 – 15 minučių pėsčiomis aplankysite daugelį miesto įdomybių. Patogu susisiekti su autobusų ir geležinkelio stotimis, kitais miesto rajonais. Vytauto prospektas ir Kęstučio gatvė – bene geriausiai keleiviniu transportu aptarnaujamos miesto magistralės. Tačiau MOJOS kaimynystė – netriukšminga. Restauruotame XX amžiaus pradžios gyvenamajame name įrengti jaukūs kambariai.

 

KAMBARIAI

MOJA patogu apsistoti po vieną, šeimomis ir nedidelėmis grupėmis. Jums skirti vienas vienvietis, trys dviviečiai ir du  triviečiai kambariai su atskiromis arba dvigulėmis lovomis. Trys dviviečiai kambariai ir vienas trivietis kambarys  turi bendrą virtuvę, o pirmame aukšte įrengta studija ir vienvietis kambarys turi atskiras virtuvėles. 

Galimi įvairūs trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos variantai už specialią kainą! Apsistojantiems daugiau kaip 10 dienų taikoma nuolaida.

BENDRA VIRTUVĖLĖ

MŪSŲ PASLAUGOS

MOJA kambariuose galėsite naudotis: sparčiu belaidžiu internetu, kabeline televizija, mini šaldytuvu, indais, kava ir arbata, virduliu, infraraudonųjų spindulių šildymo sistema, skystųjų kristalų televizoriu, drabužių spinta, plaukų džiovintuvu, lygintuvu ir lyginimo lenta.
MOJA svečius pasitinkame asmeniškai, o kambariuose jūsų laukia mažos staigmenos. Taip pat kambariuose galėsite rasti miesto gidą „Kaunas In Your Pocket“ ir Kauno žemėlapį.