Apie mus

MOjA – gera vieta pradėti naują dieną!

Savaitgalis Laikinojoje sostinėje? Komandiruotė Kaune? O gal laukiate svečių ir ieškote, kur juos apgyvendinti?
MOjA B&B – Jūsų paslaugoms!

MOjA B&B įsikūręs pačioje miesto širdyje – Gedimino gatvėje. Čia pat – Kauno simbolis Laisvės alėja, prekybos ir pramogų centras „Akropolis“, Kauno pramogų ir sporto rūmai – „Žalgirio“ arena. Per 10–15 minučių pėsčiomis aplankysite daugelį miesto įdomybių. Patogu susisiekti su autobusų ir geležinkelio stotimis, kitais miesto rajonais. Vytauto prospektas ir Kęstučio gatvė – bene geriausiai keleiviniu transportu aptarnaujamos miesto magistralės. Tačiau MOjA B&B kaimynystė – netriukšminga. Restauruotame XX amžiaus pradžios gyvenamajame name įrengti jaukūs kambariai. Atnaujinome anksčiau čia veikusių svečių namų interjerą.

KAMBARIAI

MOjA B&B patogu apsistoti po vieną, šeimomis ir nedidelėmis grupėmis. Jums skirti penki dviviečiai ir vienas trivietis kambarys su atskiromis arba dvigulėmis lovomis. Antro aukšto kambariai turi bendrą virtuvę, pirmame aukšte įrengtos virtuvėlės, kuriose maistą galėsite gamintis patys. Vertinantiems namuose gamintą valgį mūsų draugai - kavinė „Basažolė“- paruoš specialų pusryčių meniu su 20 proc. nuolaida (pusryčiai – nuo 8.00 val.). Galimi įvairūs trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos variantai už specialią kainą! Apsistojantiems daugiau kaip 10 dienų taikoma nuolaida.

PASLAUGOS

Spartus belaidis internetas, kabelinė televizija, mini šaldytuvas, valdoma šildymo sistema, skystųjų kristalų televizorius, drabužių spinta, papildomi rankšluosčiai, antklodės, pagalvės, plaukų džiovintuvas, lygintuvas ir lyginimo lenta, asmeninis svečio pasitikimas, automobilių stovėjimo aikštelė (nesaugoma), taksi iškvietimas, pašto paslaugos, dokumentų kopijavimas, automobilio nuomos užsakymas, ekskursijų po Kauną ir Lietuvą užsakymas, paslaugūs, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, kiekvienam klientui miesto gidas „Kaunas In Your Pocket“ dovanų!

Kaip mus rasti

 • *

  Iš oro uosto MOjA B&B paprasčiausia pasiekti su taksi. Tai užtruks apie 20-30 minučių ir turėtu kainuoti apie 10-15 €.
  Taip pat galite pasinaudoti viešuoju transportu: oro uoste sėsti i autobusą Nr 29.(kelionės kaina 0,58€). Važiuoti iki Vytauto prospekte esančios stoteles "Kęstučio gatvė". Išlipę iš autobuso eikite tiesiai 10 metrų iki šviesoforu reguliuojamos Kęstučio ir Vytauto gatvių sankryžos ir sukite į Kęstučio gatvę. Tada eikite tiesiai Kęstučio gatve iki kito šviesoforo. Sankryžoje pasukite į Gedimino gatvę, į kairę pusę. Paėjus vos kelias dešimtis metrų, kairėje gatvės pusėje pamatysite MOjA B&B iškabą. Kelionė autobusu truks apie 1 val. Autobusu tvarkaraščius galite rasti internete: www.marsrutai.lt

 • *

  Kaip ir iš autobusų stoties, iš geležinkelio stoties MOjA B&B galite pasiekti pėsčiomis arba troleibusu iš Vytauto prospekto.
  Išlipus iš traukinio reikėtų požemine perėja pereiti M.K.Čiurlionio gatvę į Vytauto prospektą. Jei eisite pėsčiomis, eikite Vytauto prospektu apie 1 km iki šviesoforu reguliuojamos sankryžos su Miško gatve. Miško gatve eikite iki pirmos sankryžos. Tai bus sankirta su Gedimino gatve. Sankryžoje sukite į dešinę. Paėjus vos kelias dešimtis metrų, dešinėje gatvės pusėje pamatysite MOjA B&B iškabą.
  Iš geležinkelio stoties mus taip pat galite pasiekti bet kuriuo Vytauto prospektu į centro pusę (į dešinę) važiuojančiu troleibusu.Tai galetų būti Nr.7, Nr.1, Nr.14 troleibusai. (kelionės kaina 0,58€) Reikėtų įlipti stotelėje „Geležinkelio stotis“ o išlipti stotelėje „Gedimino g.“ Kęstučio gatvėje. Tada eikite tiesiai Kęstučio gatve iki šviesoforo. Sankryžoje pasukite į Gedimino gatvę, į kairę pusę. Paėjus vos kelias dešimtis metrų, kairėje gatvės pusėje pamatysite MOjA B&B iškabą. Autobusu ir troleibusų tvarkaraščius galite rasti internete: www.marsrutai.lt

Apie Kauną

Kaunas yra istorinė tarpukario Lietuvos sostinė, įsikūrusi ilgiausių krašto upių Nemuno ir Neries santakoje. Kronikose ir istoriniuose šaltiniuose Kaunas minimas nuo XI amžiaus.
Antras pagal dydį miestas susisiekimo požiūriu yra itin patogioje vietoje, beveik šalies viduryje: jį ir Vilnių, Alytų, Marijampolę, Klaipėdą, Šiaulius ar Panevėžį skiria mažiausi atstumai.
Centrinę miesto dalį ir senamiestį supa Aleksoto, Žaliakalnio ir Šilainių kalvos. Kaunas garsėja poilsio ir ramybės zonomis – Ąžuolyno parku, Pažaislio ir Panemunės šilais, Kauno mariomis ir jachtklubu. Istorijos gerbėjams mieste turėtų būti įdomūs XIX amžiuje statyti devynių fortų ir baterijų žiedas, veikiantys funikulieriai, vienais seniausių Europoje, 1285 metrų ilgio geležinkelio tunelis ir Napoleono kalnas. Legenda byloja, kad 1812 metais nuo čia prancūzų karvedys stebėjo savo kariuomenės kėlimąsi per Nemuną.
Kaunui visų pirma yra būdingas savitas ryšys tarp žmonių ir istorijos epochų, architektūros objektų ir kultūrinių reiškinių. Pagrindinės, tik pėstiesiems skirtos miesto promenados – Laisvės alėja ir jos tąsa Vilniaus gatvė – yra savitai kaunietiškos, pilnos daugiataučių studentų šurmulio, balandžių, menininkų, kostiumuotų tarnautojų, vienu metu kelis gyvenimus gyvenančių keistuolių.
Saulė į Laisvės alėją neužklysta nuo lapkričio iki vasario. Tačiau tai netrukdo sutelkti dėmesį į svarbiausia – juk ši gatvė buvo sukurta tam, kad galėtum parodyti save ir įvertinti kitus.
Nenustebkite, jei žygiuodami alėja netikėtai atsidursite Kauno istorijos, mokslo, meno ar pramogų skersgatviuose. Viskas šalia: bažnyčios, tarpukario modernizmo architektūra, jaukios kavinės ir restoranai, čerpiniai stogai ir seni kiemai, įvairių laikotarpių užutekiai, kaskart kitokia menininkų sukurta naujametinė eglė, užkandinės, bistro ir barai, koncertai, meno galerijos ir muziejai – kiekvienam pagal nuotaiką ir pomėgius: nuo Karo, Velnių, Zoologijos muziejų iki simbolizmo genijaus M. K. Čiurlionio muziejaus.
Ieškantiems ko nors išskirtinio Kauną verta aplankyti per kultūros renginius: čia vyksta Kauno bienalė, festivaliai „Poezijos pavasaris“, „Kaunas Photo“, „Kaunas Jazz“, šokio teatro „Aura“ spektakliai, „Kauno Hanza dienos“, mugės bei folkloro renginiai.


Vykstantiems į Klaipėdą ar Vilnių rekomenduojame apsistoti mūsų partnerių svečių namuose